Milovníci značky Škoda budou mít v novém roce další důvod k radosti, protože po modelu Rapid nyní přichází Scala. Nabídne obrovskou porci prostoru zejména na zadních sedadlech, zavazadlový prostor má k dispozici celých 467 litrů, což je o více než padesát víc oproti Rapidu.

Na výběr je benzínová i dieselová verze motoru, palivová nádrž nabídne padesátilitrový objem a díky zabudované eSIM kartě budete neustále online. Velmi praktické hlavně pro aktualizaci map, ale třeba i zprávy o počasí.

Nezapomněli jste na něco? Zjistíte přes mobil…

Už se nemusíte vracet k autu, pokud si nebudete zcela jistí, zda jste je zamkli a pečlivě zajistili. Díky mobilní aplikaci si ověříte, zda je vše v pořádku a auto vás ještě informuje, kolik ještě zbývá paliva v nádrži.

Automobil Škoda Scala tak nabízí spoustu zajímavých funkcí, které ocení nejen přívrženci moderních technologií. Upozorní majitele vozu i v případě, že překročí aktuálně povolené rychlostní limity. Asistent parkování, tempomat nebo hlídání jízdních pruhů – to jsou další bonusy navíc, co zahřejí na duši nejen začátečníky za volantem. Někdy je totiž parkování hodně nesnadné i díky dalším vozům, které jejich majitelé neumístili zrovna nejvhodněji (tedy alespoň pro vás).

Cena odpovídá navoleným požadavkům zákazníka

Chcete standardní vybavení nebo si naopak řeknete o nějaký ten nadstandard? Podle toho se bude samozřejmě odvíjet cena nové Škody Scala, ale je jistě namístě dodat, že v základní výbavě je toho už tak víc než dost.

Po sklopení zadních opěradel získáte 1410 litrů úložného prostoru, potěší i elegantní trojúhelníkové světlomety a třeba elektrické výklopné tažné zařízení. Firma Škoda Auto neustále navyšuje výrobu a do budoucna počítá i s elektromobily. Jaká asi bude budoucnost za volantem?