ks-motorsport.cz_adpraha_cz_nahledovy

Jste vlastníkem vozu s okřídleným šípem na kapotě a jezdíte se svou Škodou pravidelně a intenzivně? V takovém případě se na svůj automobil musíte vždy maximálně spolehnout a potřebujete, aby byl v co nejvyšší kvalitě a samozřejmě bez závad. Velký vliv na závady na automobilu má samotný styl jízdy, ale také to, jak o své auto pečujete nebo necháváte pečovat. Kde se vám v Praze o váš vůz nejlépe postarají?

Hledejte zkušené a stabilní autoservisy

Vozy značky Škoda jsou ještě stále s drtivou převahou nejoblíbenější automobilovou značkou na našem trhu. Po jejich odborném servisu je tedy velká poptávka. A když je velká poptávka, logicky je velká i nabídka a na pražském území to platí dvojnásob. Jen v hlavním městě můžeme najít desítky autoservisů, které nabízí Škoda servis. Mezi jednotlivými společnostmi ale bývají mnohdy propastné rozdíly. Největší rozdíly jsou ve zkušenostech servisů, v zázemí a kvalitě a nabídce služeb. Rozhodně se tedy vyplatí hledat mezi zkušenými a stabilními servisy s dlouholetou tradicí.

ks-motorsport.cz_adpraha_cz_01

Na území Prahy lze najít i servisy s tradicí téměř 100 let

A rozhodně se nemusíte bát, že by o zkušené a stabilní autoservisy v Praze s dlouholetou tradicí byla nouze. Některé společnosti se mohou dokonce chlubit téměř stoletou tradicí v oboru. Například jako Autodružstvo Praha, které bylo založeno v roce 1918 ještě jako sdružení autoopravářů, ale od doby svého založení až po současnost se jedná o přední pražský autoservis vozů Škoda. Při péči o tak složitý a důležitý stroj, jako je automobil, se rozhodně vyplatí vsadit na jistotu.

ks-motorsport.cz_adpraha_cz_02

Servis, který nabízí mnohem více služeb

Velmi ožehavým tématem v současnosti také jsou motory s nesprávným ukazatelem emisí, které do některých automobilů využívala automobilová společnost Volkswagen. Bohužel se tyto motory dostaly i do vozů značky Škoda. Autorizovaný servis vám může říci, zda se to týká i vašeho vozu. Více o tomto tématu čtěte ZDE. Tím ale nabídka specializovaných servisů nekončí, nebo by končit neměla. Autodružstvo Praha svým zákazníkům nabízí například ještě službu výkupu a prodeje pro ojeté vozy Škoda, uzavření pojištění na vozidla, poradenství při výběru, různé způsoby financování, instalace bezpečnostních a vyhledávacích systémů do aut a mnohé další služby a činnosti.