ks-motorsport.cz_auto-vyhybka_cz_nahledovy

Pokud máte zájem o koupi ojetého vozu, nejsnazší volbou je nákup v autobazaru. Autobazarů na našem trhu jsou stále stovky a nabídka je opravdu široká. Rozhodně tedy je z čeho vybírat. Velmi důležitý ale je výběr samotného autobazaru. Ne všichni prodejci na našem trhu jsou kvalitní a spolehliví, ale to platí o všech částech českého trhu. Jak ale poznat kvalitní autobazar? Velikost by rozhodně neměla být hlavním kritériem. Rozhodují totiž především jiné faktory.

Přístup, záruky a garance

I menší autobazary třeba jen s jednou pobočkou mohou mít svou vysokou kvalitu. Především se soustřeďte na to, jaké mají jednotlivé autobazary k zákazníkům přístup a jaké při koupi nabízí svým zákazníkům záruky a garance. Pokud autobazar má ve své nabídce jen prověřené ojeté vozy, tak se nemusí bát poskytovat na tyto vozy záruky a garance.

ks-motorsport.cz_auto-vyhybka_cz_01

Jaké služby můžete najít u spolehlivých autobazarů?

Nejprve ještě krátce k zárukám a garancím. Opravdu kvalitní autobazary poskytují svým zákazníkům záruku na skryté vady v době trvání až 24 měsíců od koupě. Chybět by neměla ani garance původu ojetého vozu. Všechny vozy v nabídce by měly mít platnou STK a EM. Jako další součást služeb kvalitních autobazarů by mělo být i odborné poradenství s výběrem vozu, založené na vašich potřebách. A v dnešní době už by nemělo v nabídce chybět ani zprostředkování finančních služeb. Autobazary by měly umět zajistit různé způsoby financování vozu svým zákazníkům. A také by měli poznat a vybrat ty nejvhodnější pro každého zákazníka.

ks-motorsport.cz_auto-vyhybka_cz_02

Náš Tip – autobazar AUTO-VYHYBKA

Důkazem tvrzení, že i autobazary s jedinou pobočkou mohou být seriózní a mít svou vysokou kvalitu je například autobazar www.auto-vyhybka.cz. Tento autobazar se sídlem v Praze splňuje veškerá výše popsaná kritéria a navíc patří mezi nejdéle působící a nejzkušenější pražské autobazary. Navíc má velmi pestrý sortiment automobilů k prodeji a nově nabízí také možnost dlouhodobého pronájmu vozů. Tato služba je u autobazarů zatím stále novinkou.

Upozornění: Velmi populární je v současnosti také prodej a nákup aut přes inzeráty na internetu. Velmi často bývají ale auta na internetových inzerátech problematická. Více o tomto tématu čtěte ZDE.