Vybrat místo pro auto sraz je leckdy těžké, protož se nikdy nezavděčíte všem. Ideální to je uprostřed republiky, ale i tak to stále někdo bude mít daleko. Proto není špatné jej každý rok udělat v jiné části naší malé, ale krásné republiky.

Penzion Na Bělidle

Osobně mám zkušenost s pořádáním akcí na Moravě, okolí Macochy je vhodné, kempů je tam dost, stejně tak i krásná příroda a i členové ze Slovenska to nebudou mít daleko, takže účast může být být více než dobrá.

Větruše v Ústí nad Labem

Ale jako Severočech to mám přecejen na Moravu 300km a nejsem sám, takže se nabízí hledat zajímavá místa zde. Jako ústečák můžu doporučit sraz na zámečku Větruše, je tam dost míst na parkování a také ve zdejší restauraci. Případně je možné vyrazit i na menší výlety po okolí jak pěšky tak autem, dobře to popisuje tento článek.

České Švýcarsko

Nádherná oblast je České Švýcarsko, všichni asi znáte turistické cíle, jakými jsou Hřensko a tamní projížďka na lodičkách soutěskami nebo Pravčická brána. A právě nedaleko odtud, kousek od Krásné Lípy, najdete penzion Na Bělidle, kde by se menší sraz rozhodně dal upořádat, místa je zde dost jak na parkovišti tak i co se ubytovacích kapacit týče.

Více informací na http://www.ubytovaniceskesvycarsko.cz/