ks-motorsport.cz_auto-poly_cz_nahledovy

Pokud jsme ještě před deseti lety chtěli najít opravdu elegantní, stylové a reprezentativní auto, které by splňovalo všechna kritéria na vzhled a vybavení, museli jsme hledat především vozy zahraničních výrobců. V současnosti se ale tato situace rychle mění. Velkou zásluhu na této změně situace mají především konstruktéři a vývojoví pracovníci mladoboleslavské Škodovky, kteří pracovali na vývoji nového Superbu. Tento model totiž splňuje veškerá evropská kritéria na reprezentativní luxusní vůz.

To nejlepší, co kdy z Boleslavi vyjelo

I automobiloví odborníci totiž považují Nový Superb za to nejlepší auto, které kdy opustilo brány mladoboleslavské automobilky. Nová Škoda Superb byla odhalena začátkem roku 2015 a téměř okamžitě si u odborníků i u veřejnosti začala získávat velkou popularitu. Při vývoji bylo totiž využito mnoho prvků z oceňovaného konceptu Design C, který je kombinací dravosti a přirozené elegance v jediném voze.

ks-motorsport.cz_auto-poly_cz_01

Maximální komfort v interiéru

Prvky konceptu Design C se starají o vnější část automobilu. Velkou inovací prošel i interiér Superbu. Důraz byl kladen zejména na vnitřní prostor a maximální komfort a to nejen pro řidiče, ale i pro spolujezdce a ostatní cestující. Pohodlí si můžete užít na každém sedadle vozu Superb. Mnohem více prostoru pak nabízí také Škoda Superb Combi 2015 s velkým zavazadlovým prostorem o obsahu téměř 2 000 litrů při sklopených sedadlech. Nechybí ani moderní technologie, které usnadňují jízdu a činí ji bezpečnější. Většinu z těchto technologií lze najít u konkurenčních značek u automobilů vyšších tříd než je Superb. Máte zájem o opravdovou originalitu a styl? Prohlédněte si, jak vypadá zatím nejnovější verze Superb Black Crystal ZDE.

ks-motorsport.cz_auto-poly_cz_02

Projeďte se a zjistěte více

Při detailním popisu technologií a výbavy automobilu můžete zjistit hodně. Nejvíce vám ale vždy řekne jen samotný pocit z jízdy. Proto neváhejte navštívit některého z autorizovaných prodejců vozů Škoda, kteří mají v nabídce předváděcí vozy Škoda a objednat si testovací jízdu. Jedním z kvalitních autorizovaných prodejců Škoda na našem území je například Auto-Poly.