Každý majitel tohoto vozu jistě někdy na internetu hledal informace. Ať již před koupí nového auta, nebo potom, co se vyskytl nějaký problém, i když v porovnání s konkurencí se u této značky problémů či závad vyskytuje minimálně.

opel astra g

Proč vznikl web o modelu Opel Astra G

Vždy, když jsem vybíral jaké auto si koupím, hledal jsem na webu informace a přiznám se, mnoho jich tam není doposud (až na výjjimky, které popíšu dále). Sice existují obecné články, které auto weby přebírají z oficiálních „kanálů“ té které značky, ale leckdy se dočtete jen to, že se do dveří nevejde 1,5L pet lahev 🙂 To je podle mě to nejmenší, když si vybírám auto, tak chci, aby bylo spolehlivé a to kam si odložím lahev s pitím, mě opravdu moc netrápí.

Před zakoupením vozu Opel Astra G jsem vlastnil model Daewoo Nexia, což je v podstatě Opel Kadett, ale v lepším kabátě, takže volba jakou značku zvolit byla jasná. A protože informace o tomto voze jsem chtěl již mít „načtené“ a web o tomto modelu na českém internetu neexistoval, bylo takříkajíc povinností internetový portál o modelu Opel Astra G založit.

Zpočátku bylo pouze diskusní forum pro opel astra a zafira, ke kterému brzy ale přibyl i magazín, kde najdete rady, tipy, návody, technickou sekci a celkově vše, co potřebujete, pokud uvažujete o koupi tohoto modelu nebo již máte „géčko“, ale hledáte radu či pomoc 🙂

Informace ocení jak majitelé astry G, tak i Opelu Zafira, což je rodinné auto postavené na stejném podvozku jako astra, používá z tohoto modelu většinu stejných součástí, ale má 7 sedaček a větší výšku karoserie, takže kdo máte problémy se zády nebo se vám hůře nastupuje do „géčka“, Zafira je ideální volba.

Opel Astra má před sebou velkou budoucnost, první, ne příliš kvalitně zpracovaný model Astra F po modelu G nahradila Astra H, poté Astra J, které se vytýkala přílišná hmotnost, nyní jistě vylepší image odlehčený model Opel Astra K. Tak se nechme překvapit, jak dobře se bude prodávat, konkurence má ale dost…

Další tématické weby:

Opel-Forum.cz